piątek, 7 lutego 2014

Ach Seksownym być

Ach seksowną być
taki mam, myślenia tok

Będę z wyższością przyjmować,
zazdrosny rywalek wzrok

Wodzić mężczyzn, na pokuszenie
i być ciągle przed nimi o krok

Patrzcie!, podziwiajcie!,
Pozwalam na to wam!!

Wszak teraz mam swoje pięć minut
mówię to wam.

 -Dorotka dlaczego ty się ciągle przeglądasz w lustrze, jeszcze ci się diabeł pokarze.- Temperowała w dzieciństwie  moje samouwielbienie Babcia.

-E Babciu, żartujesz?, prawda?.

Było jeszcze kilka takich powiedzonek jak
-nie machaj nogą, bo wozisz diabłu węgiel do piekła
- kto nie słucha ojca matki ten słucha psiej skorki-(za cholerę nie rozumiem tłumaczenia tego powiedzonka, psia skórka?)

No jeżeli o mnie chodzi to wybrałabym dla siebie inne  jak
-LEPIEJ ŻAŁOWAĆ ŻE SIĘ COŚ ZROBIŁO, NIŻ PÓŹNIEJ ŻAŁOWAĆ ŻE SIĘ NIE ZROBIŁO.
-UCZEŃ BEZ DWÓJI TO JAK ŻOŁNIERZ BEZ KARABINU
To oczywiście tak w razie czego, gdyby się jakaś przypałętała.

Ale skupmy się na słowie seksowny.  Kobieta musi być seksowna, Mężczyzna musi być seksowny.

Kobieta to "Laska, Dupa(ja cię nie mogę), Szprycha, lahonog (to chyba od stonogi, bo innego wytłumaczenia nie mam:)) i wiele innych wyszukanych określeń. Na których dźwięk nasi pradziadkowie w młodości by dostali palpitacji serca..

Mężczyźni też nie mają łatwo, bo muszą być (Macho, ciacho, ogier (chyba rozpłodowy)).
No tak w końcu mamy równouprawnienie i jak komuś dokopać to wszystkim po równo.

O co chodzi z tą seksownością, czy to jest nam potrzebne do życia?.

 Mamy seksowne reklamy wypiętych w gaciach modelek , reklamujących zakład introligatorski.Tak zakład introligatorski z ich wielkimi uwalonymi smarem maszynami.!!

Inne w samych ogrodniczkach wypychając swoje dwa "atrybuty", radośnie popylają po plakacie, sumiennie wiercąc dziury wiertarkami.

Mężczyźni w kusych majteczkach, przyklejeni do modelek tak ściśle,że biedaczki mają ledwie czym oddychać. Muszą przekonywać kobiety, że same zdobędą takiego przystojniaka jak on. Jak nabędą krem przeciwzmarszczkowy, lub dezodorant. Na Boga nie wiedziałam, że dezodorant to taki rarytas. A może kupuje nieodpowiedni.

Wchodzisz na portal, by tylko przeczytać pocztę. Nie zanim dotrwasz do ikonki poczta. Musisz się najpierw dowiedzieć, która to z Bogiń(znajdź dziesięć naturalnych cech w jej postaci i jest z tym problem) biegała prawie nago po plaży.

Inny Macho, został ustrzelony przez fotografa, jak rzuca się bohatersko w odmęty wzburzonych fal (pewnie by ratować Boginie, tego nie dopisali). Bo ważniejsza była informacja, że o mało co, mu galoty nie spadły. Też mi wiadomość, jak kupił za duże, to nie dziwota, że spadają. A goły męski tyłek, to teraz na każdym kroku można zobaczyć. A jego żadna rewelacja.

I słowo- ale ja tylko chciałam sprawdzić pocztę!!!!- nic tu nie da. Musisz dostać poranną dawkę seksoholizmu, dożylnie czy tego chcesz czy nie. 

-Pani teraz te same rozwody, że młodzi ślubu nie chcą brać.  
Podsłuchałam rozmowę dwóch starszych psiapsiółek. Stojąc w kolejce. 
-Masz rację Zosiu, Bóg ich pokarze.-  grobowym głosem, wypowiedziała zdanie koleżanka.

 Byłam ciekawa, kogo to Bóg ma pokarać. Czy tych rozwodników?, czy może młodych, którzy nie chcą brać ślubu?. Lecz właśnie niewiasty doszły do kasy. I teraz czuję, że mam dużo pytań. Na, które nie otrzymałam wystarczającej odpowiedzi.
  -Hę -myślę, wybierając tok myślenia "starszych koleżanek" z kolejki . 
 -A jak Pani nie ma być tych rozwodów. Jak taki "Kaźmierz" jeden z drugim. Siedzi w tych internetach, widzi te nasilikonowane i wyfotoszotowane Baby. 
Wtedy patrzy na swoją ślubną i zastanawia się czy ten silikon co trzyma w piwnicy, by tutaj coś naprawił.

Uczciwie mówiąc "Ślubna nie jest lepsza", bo patrzy na swojego "Kaźmierza", później przenosi wzrok. Na jakiegoś "Ogiera" z reklamy w gazecie. I zastanawia się, czy jakby "Kaźmierzowi" wyjąć kilka żeber, to czy by mu zniknął ten wielki bebzun co brzuchem się nazywa.

Czasem na myśleniu się nie kończy. I Kaźmierz i  "Ślubna", ruszają w siną dal w poszukiwaniu seksownego ideału. No i rozwód.

 A jak to było kiedyś, kiedy nie było seksowności?. 
Przecież nasi dziadkowie jakoś się dobierali. I nawet dzieci z tego były. A przecież o silikonie i kratkach na brzuchu nikt wtedy nie słyszał.


Pozdrawiam

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Zapraszam do rozmowy ze mną przez komentarze. Będzie mi miło, jak dołączysz do dyskusji.

Obraźliwe teksty, jak i jego właściciela od razu wywalę.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka