piątek, 21 lutego 2014

Reklamożercy

Idę z Drugorodnym do kina, na bajkę. Wpadamy pięć minut przed projekcją. By dziecko nie zdążyło się znudzić czekaniem. A jak wiadomo, czas u dziecka to rzecz względna. 
Światła się przyciemniają, a na ekranie zamiast bajki, pojawiają się reklamy. Najpierw pokazują wspaniałe sterowane auta, które powodują, że Drugorodnemu oczy wychodzą na wierzch. Kiedy badziewie płynnie przechodzi na reklamę podpasek, Młody dostaje spazmów. -Synu to jeszcze nie jest ta bajka!!.Na razie leci thriller!!
Kiedy modelka rzuca się po ekranie obowiązkowo w jasnych spodniach. By było wiadomo, że trudne dni jej nie ograniczają. Jakaś pięciolatka obok krzyczy- Mamo ja się boję!!!.
Myślę sobie, spokojnie Mała. Minie jeszcze kilka ładnych lat, a wtedy dopiero co miesiąc będziesz miała przesrane.
Na sali widać ruch. Co chwilę, któryś rodzic wychodzi z dzieckiem. Jedne wyją, bo pragną posiadać właśnie zareklamowane lalki co sikają i chodzą. Męska część młodego społeczeństwa, wybałusza gały na wspaniałe maszyny. By oddać im sprawiedliwość to Męska dorosła część nie jest w tym gorsza.
Mamy patrzą na lalki Barbie i próbują sobie przypomnieć. Kiedy to ja miałam taką kibić?. I przygładzają nerwowo włosy, patrząc na blond ideał. Myśląc sobie, że właściwie to się nieźle składa, że w kinie taka ciemność. 
Katusze trwają, myślę na Boga!!!- Przecież dzisiaj rano myłam kibel!!- Czy ta wyfiukana Baba, musi mi o tym przypominać. 
Po prawie półgodzinnej indoktrynacji reklamami, kiedy na sali pełnej dzieci. Powoli zaczynają się dziać Dantejskie sceny. Światła się ściemniają jeszcze bardziej i zaczyna lecieć bajka.

Jestem tak zmęczona napięciem. Wywołanym przez próbę uspokajania Drugorodnego, że właściwie nie wiem co oglądam i czy mi się podoba.

Pozdrawiam

2 komentarze :

  1. hi,hi...zabawne komentarze...Ty to masz polot...:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję, ale to samo życie, pisze za mnie. P:)

      Usuń

Zapraszam do rozmowy ze mną przez komentarze. Będzie mi miło, jak dołączysz do dyskusji.

Obraźliwe teksty, jak i jego właściciela od razu wywalę.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka