środa, 28 maja 2014

Krem wyszczuplająco ujędrniający LereneKiedyś dostałam krem do ciała, na którym o dziwo było napisane, "Balsam wyszczuplający". Nie za bardzo wierzyłam w takie slogany, więc biała mazia wylądowała na półce. Zaraz koło cudownego kremu przeciwzmarszczkowego, który niczym święta woda uzdrawiać. On miał w 100 % wygładzić moje zmarszczki.

Krem był do dupy. Aaaa teraz już rozumiem, dlaczego nie działał na twarz. O balsamie zapomniałam, bo kupiłam inny, który też nic nie dał. Dopiero jak robiłam czystki w szafce, to zobaczyłam stojącego w koncie biedaka, który jak się okazało był już przeterminowany. Więc wylądował w koszu razem z towarzyszami niedoli.

Nie ukrywam, że ostatnio jestem na diecie. To znaczy na diecie (MŻ Miej Żreć). Jem dużo warzyw i owoców, zero słodyczy i gazowanych kolorowych napoi.
Czwarty tydzień jak z bicza strzelił, ja trzymam się no prawie swoich zasad. Nie licząc wtranżolenia ciasta na urodzinach mojego chrześniaka.Była to w końcu jego osiemnastka więc czuje się rozgrzeszona. 

Po drugiej ciąży pomimo ćwiczeń, jędrność mojego brzucha jest (pip) i ja cie (pip) i do tego Wkur (pip). No nie jest idealna. Więc postanowiłam wypróbować specyfiki wyszczuplająco ujędrniające. 
W tym celu udałam się do sklepu kosmetycznego, gdzie mnogość produktów przyprawiała o kociokwik mózgu. Wszystko mnie przyzywało. Pewnie gdyby warunki finansowe na to pozwoliły, wyszłabym z pełnymi koszami. Co tu wybrać?, co tu wybrać?. W końcu postanowiłam iść na łatwiznę i wybrałam największy i wyróżniający się najżywszym kolorem opakowania. 


Różowe etykiety dopełniały całości. 


Porwałam specyfik z półki, zapłaciłam przy kasie "dziengami" by się nie czepiali. I wróciłam do domu modelować sylwetkę. Posmarowałam brzuch i pośladki, sprytnie omijając piersi. Bo co jak co, ale ich nie chcę wyszczuplać:)). Poczułam zimno na ciele i jakby takie mrowienie. Krem ma miły zapach. Będę się nim smarować przez miesiąc, używając go kilka razy dziennie. Zaczęłam od wczoraj. Więc za miesiąc zdam relację jak się sprawuje. Oczywiście pamiętajcie, że żaden specyfik wam nie spali tłuszczu. Od tego są ćwiczenia i dieta. Moje oczekiwania są skromne, pożyjemy zobaczymy, za miesiąc.

Pozdrawiam

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Zapraszam do rozmowy ze mną przez komentarze. Będzie mi miło, jak dołączysz do dyskusji.

Obraźliwe teksty, jak i jego właściciela od razu wywalę.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka