piątek, 6 czerwca 2014

Buziaczki kochanie


Całuj upierdliwego sąsiada, przesyłaj cmokaski tej babie co się na ciebie krzywo patrzy. Prześlij buziaczki wrednemu szefowi, który na co dzień drze na ciebie ryja. Wszak dzisiaj dzień pocałunku.

 Pocałunek pocałunkowi nierówny, więc możemy wyróżnić ich kilka rodzajów.

                      RODZAJE POCAŁUNKÓW 

1) Wsysająco - Wciągający (Cechuje szczególnie początkujące związki, pary z dłuższym starzem, które się godzą i pewnych dygnitarzy z krajów dawnego ustroju). Pocałunek ten niesie za sobą wiele niebezpieczeństw, bo jest się głuchym i ślepym na to co dzieje się dookoła i łatwo ulec wypadkowi. 

2) Zaklej dziura ( to osobliwy przypadek, który szczególnie upodobali sobie faceci, których znowu zaskoczył fakt, że ich małżonka, partnerka, znowu ma urodziny. No przecież miała je rok temu i teraz znowu!!!). Więc trzeba jej zakleić buzię pocałunkiem, by przestała jazgotać.

3) Na truposza (czyli sztywny pocałunek dłuższym stażem par, które obchodzą np. swoją rocznicę tragedii, tzn. ślubu. W domu małżonkowie odzywają się do siebie, tylko po to by sobie nawzajem dokopać, ale zaproszeni goście łącznie z proboszczem parafii na to czekają. Więc trzeba poudawać. 

4) Naramienny (Dlaczego naramienny, bo tam trafia buziak od cioci, babci, stryjenki i Bóg wie kogo, kiedy próbuje się pocałować nastolatka, piszę o chłopcach. Młodzian nie ma już takich obiekcji, gdy te same osoby wciskają mu stówę do ręki. Normalnie jakiś cud)

5) Krzywy ryj  (Pocałunek, który szczególnie upodobali sobie wybrańcy, do przekazania np. prezentu znienawidzonemu szefowi. Starasz się wtedy zakryć twój grymas na twarzy bombonierką, którą odkupiliście od Iksińskiego, który w zeszłym roku dostał ją od szefa zamiast premii ).

6) Słodziak ( Bo nie ma nic słodszego od buziaka dziecka. Choćby był najbardziej zapluty i upierniczony piachem. To po takim pocałunku, już wiele nam do szczęścia nie potrzeba).

Niezależnie jakie pobudki nami kierują. To taki prawdziwy pocałunek z ukochaną osobą, jest zbawienny dla naszego organizmu. Palimy zbędne kalorie, endorfiny szczęścia szaleją po naszym ciele. Więc całujcie się kochani, wyjdzie wam to tylko na zdrowie.

Pozdrawiam
   

2 komentarze :

 1. Jest jeszcze buziaczek z rodzaju "pocałuj mnie w d..." serwowany przez bossa, kiedy idziemy do niego z prośbą o podwyżkę ;-) Udanego weekendu- Anka.
  Ps. Bieeegaaam :-) od 6 dni, zobaczymy czy dożyję w tym trybie do końca czerwca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha Ania już dodaje twój buziaczek do listy:))). Trzymam za ciebie kciuki z bieganie, sześć dni to bardzo dużo, teraz się tylko nie poddawaj. W razie czego pędź do cioci Dorotki, a ja ciebie zmotywuje:)). No to w dniu święta buziaczki:))), ale nie te od bossa:))

   Usuń

Zapraszam do rozmowy ze mną przez komentarze. Będzie mi miło, jak dołączysz do dyskusji.

Obraźliwe teksty, jak i jego właściciela od razu wywalę.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka