czwartek, 12 czerwca 2014

Zabierasz komórkę z samochodu, a do cholery zostawiasz dziecko!!!!Nie chcę komentować tego co się ostatnio stało. Ta rodzina i tak zapłaciła wysoką cenę. Mam tylko nadzieję, że śmierć tej biednej dziewczynki, paradoksalnie będzie miał wpływ na rozwój tego orzeszka. Co go poniektórzy nazywają mózgiem.

- Ja tylko na chwilę pozostawiłem dzieci. Przecież co im się mogło stać?. - Tak tłumaczył się debil, który w Gdyni zostawił swoich pasierbów w samochodzie w podziemnym garażu, a sam półgłówek poszedł na zakupy po galerii. Proponuje pajaca zostawić przywiązanego łańcuchami do fotela, tak by nie mógł ruszać, nawet okiem. To może zrozumie, że takich rzeczy się nie robi. 

- Ja na chwilę tylko zostawiłam dziecko, bo spało. Poszłam szybko zrobić zakupy- mówiła poirytowana mamusia, która była zdziwiona, że ktoś może do niej mieć o to pretensje. Przecież dziecko jej wybaczy. 

Ja mam do mamusi przesłanie, posłuchaj głupia babo!!, już po 15 minutach, twoje dziecko może przejść do lepszego świata i oby cię wtedy straszyło do końca życia. 

Nieważne, czy zostawiasz dziecku uchylone okno, picie, maskotkę, lewarek, albo paralizator. Chociaż to ostatnie mogło by mu się przydać, by skrócić jego męki. 

NIGDY, ALE TO NIGDY NIE ZOSTAWIAJ DZIECKA SAMEGO W SAMOCHODZIE!!!!!!

Zabierasz przygłupie swoją komórkę, to jest dla ciebie ważniejsze!!!, a zostawiasz dziecko.
Gówno mnie obchodzi jakie kierowały tobą pobudki, każde wytłumaczenie będzie tak durne jak ty!!. 

 


4 komentarze :

 1. w glowie mi sie nie miesci jak mozna dziecko zostawic.... :( J.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi też nie, niestety cały czas są takie przypadki:((

   Usuń
 2. Sprawa z Rybnika siedzi mi cały czas w głowie... Patrzę na moją Młodą i myślę o tej dziewczynce. I serce mi się kraje, ryczeć się chce, gdy myślę w jaki sposób umierała. I że taką śmierć zafundował jej własny ojciec. To jest jakaś chora sytuacja. Zapomnieć o dziecku???:-( nie rozumiem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację, że to nie mieści się w głowie. Więc staram się o tym nie myśleć i nie oceniać. Bo oni już ponieśli najwyższą karę za jeden błąd:((

   Usuń

Zapraszam do rozmowy ze mną przez komentarze. Będzie mi miło, jak dołączysz do dyskusji.

Obraźliwe teksty, jak i jego właściciela od razu wywalę.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka