wtorek, 8 lipca 2014

Facet to świnia?. Tylko z kim ta świnia nas zdradza?Jeżeli facet to świnia. To w myśl tej zasady, wielu z nas powinno chodzić ze świńskim ryjem. A duża część świata powinna przypominać wielki chlew. Wróć!!, zły przykład. Większa część świata przypomina chlew. Tymczasem mało jest prawdopodobne, by mężczyźni nagle zagustowali w maciorach. Choć przecież podobno wolą "blondynki", a tak zwykło się na poczciwe świnki mówić.

Zostawmy mężczyzn, którzy nawet wciśnięci w garnitury co minutę myślą o jednym. Dla niektórych z nich, nawet drzewo z dziuplą wydaje się atrakcyjne. Więc na razie nie zaprzątajmy tym sobie głowy. 

Skupmy się na nas kobietach. Słowa "facet to świnia!!", niektóre z nas wypowiadają z częstotliwością karabinu maszynowego. Tylko z kim ta "świnia" nas zdradza?. Przecież nie z dziuplą!!? (chociaż, kto ich tam co poniektórych wie?).

Niestety muszę niektóre z was tutaj zaskoczyć, bo prawda jest zgoła inna. Nie maciory, nie dziuple, ani nawet otwór od wizjera, jest winny męskich zdrad. To my kobiety, puch marny im w tym pomagamy. 

Postanowiłam wyróżnić kilka typów kobiet, które nie mają skrupułów by sięgnąć po czyjegoś faceta.

1) Tak zwany Pustostan

Jestem najpiękniejsza wiecie.
Jak nie, to zaraz się dowiecie.

Przeważnie skupiona na sobie i swojej urodzie idiotka, która nie zniesie w pobliżu konkurencji, nawet jeżeli jest ona szarą myszką. Ona nawet nie jest złą osobą, to ty powinnaś się "cieszyć", że zwróciła uwagę na twojego faceta. W końcu to nie byle jakaś "ona" prawda?. Będzie tak długo jątrzyła i kręciła zadkiem, aż się nią któryś zainteresuje. Uważaj bo może być to właśnie twój mężczyzna.


2) Ona mnie nie rozumie

To znaczy żona, partnerka, dziupla, głupka nie rozumie. Za to ty idealnie dałaś się wciągnąć w tę pułapkę. Robisz wszystko by "niezrozumiany" odszedł od tej "złej kobiety" i jego okrutnych bachorów, a tu wciąż wymyśla nowe powody, dla których nie może tego zrobić. Ty dałaś się wciągnąć w tę gierkę i żal ci rezygnować z dupka, który zasługuje tylko na kopa w cztery litery. 


3)  Komu komu?, bo idę do domu!!

Ilość burdeli, przepraszam "bałaganów", rośnie w zastraszającym tempie. Biznes się kręci, a pomijając tak okrutny fakt , że wiele z tych kobiet jest zmuszanych do nierządu. To straszne jest to, że liczba studentek w "bałaganach" rośnie w zastraszającym tempie. I to ma być przyszłość naszego narodu?, to jest dopiero niezły burdel!!. 
Resztę stanowią małolaty gotowe zrobić wszystko za darmowy ciuch i wcale nie jakieś markowe perfumy. 


4)  Po trupach do celu!!

Tak zwane karierowiczki. Modne zjazdy integracyjne, różne szkolenia, na których oprócz chrzanienia o dupie Maryni nic ciekawego się nie dowiesz. Stały się codziennością w odmóżdżających pracownika korporacjach, firmach, hurtowniach, a nawet małych sklepikach. Wszyscy nagle zaczęli się szkolić na potęgę, aż strach pomyśleć jakie będą tego efekty. Jest to świetna okazja dla różnych "hien" (nie mylić z kobietami), które obierają sobie nawalonych w trupa przełożonych za łatwy cel do pokonania na ścieżce kariery.


Pewnie zawsze tak było i jeszcze długo będzie. Zawsze znajdzie się jakaś, która przygarnie twojego męża, partnera. Zbyt często nam wpajano, że jesteśmy tylko pięknym dodatkiem i kurczowo się tego trzymamy. Wciąż próbując potwierdzić swoją atrakcyjność, zbijając z piedestału inną. Są też tego konsekwencję. Rośnie lawinowo ilość singielek i to nie tylko z dziećmi, ale zdecydowana większość ich nie ma i wcale nie chce mieć. I wiecie co?. Czasami wcale im się nie dziwię. Bo dzieci, odczuwają najbardziej konsekwencje tego wielkiego "bałaganu".

Pozdrawiam

12 komentarzy :

 1. Ano. Racja. Nawet obrączka na palcu nie robi przed takimi większego wrażenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety obrączka tylko niektóre "hieny" przyciąga

   Usuń
 2. Ja tam jestem zdania, że jeśli facet zdradza to wina jest jego! I nie ma co zwalać winy na obcą kobietę. Mężczyźni czasem ukrywają fakt, że są w innym związku, albo udają, że związek się rozpada, nie układa itd. Jeśli zaczniemy zwalać winę na obce kobiety, to faceci poczują się rozgrzeszeni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podaj mi choć jedno zdanie z postu gdzie rozgrzeszam mężczyzn") . Na to co wyprawiaja trzeba osobnego postu. Napisałam tylko jak bardzo im to same lulatwiamy;) a to jest chyba drobma roznica prawda?

   Usuń
 3. Nie mogę się nadziwić, jak w naszej kulturze kobiety wzajemnie siebie nienawidzą. Prawda jest taka, że jeżeli mąż czy partner jest szczęśliwy w związku, to nie zdradza. Jeżeli kocha, to wręcz przyjedzie z takiego wyjazdu integracyjnego i z humorem opowie swojej kobiecie, jak to jakaś koleżanka z pracy kręciła przed nim tyłkiem, a on spuścił ją na drzewo. Nie wińmy jakichś obcych osób za problemy z bliskością w naszym związku. A że te koleżanki uwodzą nam męża? Cóż, robią, co chcą. Ich wybór, którego konsekwencje poniosą - na cudzym nieszczęściu nie zbudują swojego szczęścia. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale że co? To niby ja nienawidzę kobiety?:)) zawsze jestem za kobietami nie mylić z hienami:)) pozdrawiam

   Usuń
 4. "Atrakcyjne drzewo z dziuplą";-) haha, zaraz sprzedam to dziewczynom w pracy ;-) pozdrowienia- Anka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej Ania, atrakcyjne drzewo z dziuplą może być problemem:)) Serdecznie pozdrawiam

   Usuń
 5. Tak bywa,znam pare takich par:((( Z drugiej strony,tak jest było i raczej bedzie,wrr.... Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej Edytka będzie, będzie. Pozdrawiam:))

   Usuń
 6. Odpowiedzi
  1. Ja tylko się zastanawiam jak oni z tym drzewem będą na spacery chodzić:))

   Usuń

Zapraszam do rozmowy ze mną przez komentarze. Będzie mi miło, jak dołączysz do dyskusji.

Obraźliwe teksty, jak i jego właściciela od razu wywalę.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka