czwartek, 2 kwietnia 2015

Badaj się póki masz czas !! - dlatego życzę wam "Zdrowych" Świąt Wielkanocnych


Zbliżają się święta Wielkanocne. Jedni od zajączka dostają czekoladowe jajka. Inni w sklepie przemysłowym wybierają wiadra, by w poniedziałek oblać przemykających do kościoła sąsiadów. Jeszcze inni dostają skierowanie na mammografię, bo im usg wyszło spartolone.

Nie wiem jak wy, ale wolałabym czekoladowe jajko, niż czekanie na mammografię. No cóż, za darmo to można podobno dostać tylko po ryju, a tu proszę niespodzianka. Tutaj bym odpuściła zasadzie "Jak dają to trzeba brać".

Pamiętacie ile było krzyku jak Angelina Jolie dała sobie uciąć cycki. Ile było mądrali.
- Jaka głupia!
- Ja nigdy bym tak nie zrobiła!!
- Co ona sobie myśli?!
Wiecie?...prawda jest taka, że nie jest ważne co ona sobie myśli, jej życie, jej sprawa. Ważne będzie to co ty sobie pomyślisz, kiedy cię to spotka!.

Wiem, że ze mnie żadna super gwiazda. Jednak od jakiś dziesięciu lat się regularnie badam, a i tak znowu coś wyszło. Niby sobie myślisz.
- Eeee to nic takiego, już tak kiedyś miałam! - z drugiej strony, cały czas z tyłu głowy kiełkuje ci myśl, a może tym razem to nie jest nic takiego, tylko właśnie coś!!.

Dlatego moi drodzy nieważne kobiety, czy mężczyźni. Weźcie przykład ze zwykłego człeka. Zróbcie w tym roku o jedno ciasto mniej, umyjcie tylko jedno okno, resztę sobie odpuście. Spędźcie wspaniale czas ze swoją rodziną. Może w niektórych rejonach Polski zdążycie ulepić ze śniegu bałwana, tfu zajączka wielkanocnego, a po świętach szturmem ruszycie na badania kontrolne... Może was zaskoczę, bo nie jest ważne by święta były wesołe, spokojne, czy szczęśliwe. Najważniejsze by były zdrowe, a reszta sama przyjdzie.

Pozdrawiam

 

8 komentarzy :

 1. Dołączam się. Spędźcie czas ze sobą. Okna nie są ważne. Tylko ten czas, który leci tak nieubłagalnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Również dołączam się do tych słów . Nic nie jest ważniejsze od spędzenia czasu z rodziną . Zdrowych i Wesołych Świąt oraz mokrego dyngusa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak więc Zdrowych Świąt, bo jak są zdrowe to i wesołe będą! Ja co 6 miesięcy robię cytologię i biposję - co 6 miesięcy przeżywam jakby to było pierwszy raz, bo do tego nie da się przyzwyczaić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz absolutną rację, trzeba się badać. Zdrowych i Wesołych Swiąt kochana, no i jutro, sama wiesz- mokrego dyngusa:).

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdrowie najważniejsze:)) Kochana budowlana koleżanko,WESOŁEGO ALLELUJA!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wesłoych,radosnych i spokojnych Świat! zdrówka na zawsze Dorota:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz rację. Zdrowie jest najważniejsze. Dlatego życzę Ci go dużo. :)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do rozmowy ze mną przez komentarze. Będzie mi miło, jak dołączysz do dyskusji.

Obraźliwe teksty, jak i jego właściciela od razu wywalę.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka