wtorek, 5 kwietnia 2016

"Wilk z Wall Street" na rynek arabski


   Oko Saurona, tfu cenzury! Wszystko widzi. Po latach wolności i przesytu seksem, nowe idzie! Nie dla nas już gołe cycki! Zatem przywdziejmy szaty cnotliwe i zasiądźmy wygodnie przed telewizorem. Nasi puszczają film!
    Wczoraj wieczorem wróciłam do domu, zmęczona, ale szczęśliwa! Coś tam mi dobrze wyszło i tak samo wyglądało, dlatego czułam, że należy mi się dodatkowa nagroda. Rozsiadłam się wygodnie na kanapie i tryumfalnie wcisnęłam on na pilocie telewizora. Od kilku tygodni jestem szczęśliwą posiadaczką 100 programów i dotychczas nie wiedziałam, co z tym fantem zrobić. Oglądać  kilka minut jeden program, by za chwilę przerzucić się na następny! Kupić telewizor z możliwością obraz w obrazie (nie wiem, czy takie jeszcze produkują). W końcu poczułam, że zapomnę o innych i skupię się na tradycyjnej metodzie, czyli na jednym. Pstrykałam palcem w celu odnalezienia wybrańca i w końcu bach! Jest! "Wilk z Wall Street"! Co prawda mam go na płycie, ale co tam "z braku laku dobry kit!". Machnęłam ręką i skupiłam się na obrazie.
     Z każdą kolejną minutą i sceną, mina mi rzedła. Moje oko zaczęło nerwowo drgać, co nawet nadobny zauważył. A mój wzrok kierował się raz po raz ku szafie gdzie trzymam czador na czarną godzinę i miałam wrażenie, że oto ten czas właśnie nadszedł! W końcu nie wytrzymałam i musiałam zadać to pytanie:
    - Co my do cholery oglądamy?! Przecież to inny film!

    Rzeczywiście, ktoś z ekipy Polsatu, na którym leciał film musiał się nieźle zabawić. Czego efektem była nowa ekranizacja, przeznaczona na rynki arabskie, a przez pomyłkę puścili ją u nas. W Arabii Saudyjskiej piali by z zachwytu, może nawet ze szczęścia poleciałoby kilka głów i zrobiono by konkurs na najszybsze odcinanie rąk.
   My byliśmy mniej szczęśliwi. u nas też obcięto, ale sceny!, Zawoalowane za mgiełką ciała jak w japońskim pornusie! (nie pytajcie skąd wiem:) To wszystko sprawiło, że nie dało się tego oglądać! Brawo Polsat! Czy przez ten film, mówicie nam, że idzie nowe?!

     To ja dziękuję! Ja wysiadam z tego pociągu! Jestem normalna! I na szczęście mam jeszcze inne programy!


PozdrawiamBrak komentarzy :

Prześlij komentarz

Zapraszam do rozmowy ze mną przez komentarze. Będzie mi miło, jak dołączysz do dyskusji.

Obraźliwe teksty, jak i jego właściciela od razu wywalę.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka