Te dziewczyny pomogą wam wyrzeźbić sylwetkę:) - Czyli z kim ćwiczę w domu!   Przyszło nam żyć w takich czasach (a może zawsze tak było), że chcemy wyglądać młodo i zdrowo. Najlepszą metodą na poprawę kondycji naszego ciała jak i sylwetki, jest sport. To właśnie on powoduje, że nasze kończyny są bardziej sprężyste, a radością bijącą z twarzy, po dobrze wykonanym treningu. Można obdzielić jeszcze kilka osób.


    Ten post jest dla tych, którzy planują coś zmienić. W żadnym wypadku nie zmuszam i nie twierdzę, że każdy musi ćwiczyć. Sama chęć w tym przypadku, to za mało. Jednak jeśli od dawna czujesz, że właśnie sport jest tym czego ci brakuje do szczęścia, to dobrze trafiłeś(aś).

     Jak już pisałam (TU), lubię ćwiczyć w domu. Ta chwila jest tylko dla mnie i poświęcam jej maksymalną część uwagi. Jednak tak do końca nie jestem sama, bo ćwiczę z dziewczynami, które dzięki internetowi przez tę godzinę dziennie, są moimi "towarzyszkami w niedoli"

   Dzisiaj napiszę wam o czterech z nich, ale każda pracuje nad inną częścią mojego ciała. I uprzedzam pytania w stylu: (Autentyczne pytania znalezione pod jednym z zestawów ćwiczeń)
  • Czy to działa? - Tak to działa
  • Czy trzeba ćwiczyć regularnie? - Innej metody nie wymyślili:)
  •  Przetestował to ktoś?! - Tak, właśnie czytasz jej post!
  •  Ciekawe, czy to serio pomoże? - Serio, pomoże, przynajmniej mi pomaga:)
  •  Ja chyba jednak podziękuję, ale ciekawi mnie czy ktoś inny, kto będzie tak ćwiczył, czy w ogóle zobaczy efekty? - Zobaczył! I to jakie!


    Oczywiście, czasem na własnej skórze trzeba poczuć, czy coś na ciebie działa, czy nie. Nie inaczej jest z ćwiczeniami. Jednak dopóki nie zaczniesz, to się nie dowiesz. Dobrze, zaczynamy moi drodzy. 

1)  Trening na płaski brzuch i to w krótkim czasie

    Pierwsza z pań, dzięki której skakanka wróciła u mnie do łask i bez niej nie wyobrażam sobie  rozgrzewki. Jej świetny zestaw (KLIK) na zrzucenie zbędnego tłuszczu z naszej oponki, zasługuje na nagrodę. I najlepsze jest to, że to wy ją odbieracie w postaci bardziej płaskiego i sprężystego brzucha. 

2) Trening ramion dla kobiet 

    Napisane jest dla kobiet, ale panowie również mogą z nich skorzystać bez uszczerbku na skości. W tym ćwiczeniu potrzebne będą ciężarki. Jeżeli ich nie posiadasz, to nic. Wykorzystaj dwie plastikowe butelki, litrowe, lub półtoralitrowe. Wypełnij je wodą i sprzęt jest gotowy do pracy. Resztę już ci wytłumaczy Natalia Gacka (KLIK). Ten zestaw świetnie ukształtuje twój biceps i znienawidzony triceps, który na nasze nieszczęście za łatwo ulega grawitacji. 

3)  Trening pośladków

    Kolejne świetne ćwiczenie. I kolejna wspaniała dziewczyna. Sylwia Szostak w ostrym (KLIK), ale krótkim wycisku wytłumaczy wam, co macie zrobić, by wasze pośladki sterczały, a nie jak triceps ciągnęły do ziemi. Dziewczyna wie, co mówi i da temu ujście podczas treningu. Radzę jej słuchać, to wyjdzie wam tylko na zdrowie, Tfu! wyjdzie wam w pośladkach:)

4) Ekstra Figura

    I na koniec królowa wszystkich "fitnesek". Ewa Chodakowska naprawdę zasługuje na to miano. Ta dziewczyna podczas ćwiczeń doprowadza cię do takiego stanu, że już widzisz oczami wyobraźni jak skaczesz w bikini po plaży, niczym Rusałka Amelka. Tutaj (KLIK) macie jej zestaw ćwiczeń, który pomoże wam zrealizować to marzenie.     Jeżeli problemy zdrowotne wam w tym nie przeszkadzają, możecie śmiało je testować na sobie. Zwróćcie uwagę, że większość tych ćwiczeń jest krótka.  To nieprawda, że musicie się pastwić godzinami nad swoim ciałem, by osiągnąć efekt. Najważniejsza jest systematyczność, dieta i dni odpoczynku, czyli regeneracja. Jeżeli zawsze marzyliście o lepszej sylwetce, pamiętajcie nigdy nie jest za późno by zacząć. Po prostu wstań, wrzuć na siebie coś wygodnego i powiedz sobie: Tak to dzisiaj! To jest ten dzień! Mój dzień! Do dzieła!
.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do rozmowy ze mną przez komentarze. Będzie mi miło, jak dołączysz do dyskusji.

Obraźliwe teksty, jak i jego właściciela od razu wywalę.

Copyright © 2016 Mam do powiedzenia , Blogger