Mały Biały Domek - Czyli 4 nowoczesne i parterowe projekty domów do 120 m


   "Mały biały domek, co noc mi się śni". 
Tak brzmiał początek piosenki, bez której jeszcze do niedawna, nie mogło się obejść żadne szanujące się wesele. Kiedy zobaczycie te projekty, sami zanucicie ten tekst.


  Budowa domu, to nie przelewki, jeżeli nie masz większych oszczędności, jedynym wyjściem, by spełnić swoje marzenie jest zadłużenie w banku. Rynek oferuje nam zatrzęsienie projektów, od których można dostać oczopląsu. Tymczasem chcę wam zaproponować koncepcje domów o wielkości dużego mieszkania. Wystarczy dla rodziny z dwójką dzieci, a i sprzątania wam nie zabraknie. 


   Lubię nowoczesne kształty, dlatego skupię się dzisiaj na nich. Jeżeli chodzi o biura projektowe, na myśl przychodzą mi tylko dwa. Z500, w którym sama kupiłam projekt domu i Domy z Wizją, te zachwycają swoją nowoczesnością i nieszablonowymi rozwiązaniami. 
    Jeżeli w przyszłości będę budować kolejne miejsce na ziemi, chcę by było parterowe, chyba, że stać mnie będzie na windę:) Wygodę stawiam ponad wszystko. 
 Jesteście gotowi?  Zaczynamy!  Ten mały domek, jest moim faworytem. Rozplanowanie pomieszczeń perfekcyjne, że o mini antresoli nie wspomnę. Sypialnie powinny być trochę większe, ale projekt przy adaptacji śmiało można powiększyć i dostosować do indywidualnych potrzeb. Za dodatkowe 500zł otrzymamy projekt garażu na dwa stanowiska, który dobudujecie z boku domu, kiedy przyjdzie wam na to ochota.


2) Ekonomiczny 4


   To 92 metrowe maleństwo ma wszystko, co potrzeba do wygodnego życia. Garaż na dwa stanowiska, wygodne rozplanowanie części dziennej. Słońce wpada do pomieszczeń przez duże okna, a duży taras zachęca do odpoczynku, czego chcieć więcej?

 3) ZX100


ZX100 to wspaniały projekt, właściwie ideał. Płaski dach! Ten kto budował dom ze skosami, dobrze wie ile problemów nastręcza jego idealne docieplenie, zwłaszcza jeżeli chodzi o dobre zaizolowanie i zakup drogiej dachówki. Te wszystkie niuanse bardzo podrażają budowę całego inwestycji. Niestety nasze plany zagospodarowania są takie, a nie inne, dlatego zmusza się nas do budowy domów ze skosami. Na szczęście nie wszędzie i niektórzy szczęśliwcy mogą wybrać właśnie taki projekt. Należysz do nich? Śmiało kupuj!

 4) ZX102


   Projekt podobny do poprzednika. Jednak ma inny rozkład pomieszczeń i wymagania, co do szerokości lub długości działki. Dla każdego coś innego. Widzicie siebie przed tym basenem w ogrodzie? :) Ja siebie widzę!
    Zawsze myślałam, że mój dom powinien być duży. Tymczasem życie pokazało mi, że wcale nie musi tak być. Pamiętajcie, to nie metraż decyduje, czy będziecie w nim szczęśliwi o tym zadecydujecie wy sami.


Pozdrawiam  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do rozmowy ze mną przez komentarze. Będzie mi miło, jak dołączysz do dyskusji.

Obraźliwe teksty, jak i jego właściciela od razu wywalę.

Copyright © 2016 Mam do powiedzenia , Blogger