Młody Jęczmień działa, ale...


   Gdyby ktoś jeszcze rok temu mi powiedział, że dwa razy dziennie będę piła coś, co wyglądem i konsystencją mogłoby zachwycić młodą Jałówkę to bym go wyśmiała.


   Nigdy mnie nie interesowały diety cud. Zwykłe posiłki i porządny trening zaspokajały moje potrzeby w tym temacie. Niestety z upływem czasu musiałam się lepiej przyjrzeć temu co jem i tak w moje skromne progi zawitał Młody Jęczmień. 
    Początek przyjaźni nie był jakiś spektakularny, musieliśmy się dotrzeć. On miał mi pomóc w spalaniu tkanki tłuszczowej, ja się nie przyczepiałam do jego wyglądu. Po trzech miesiącach użytkowania, mogę się z wami podzielić opinią na jego temat

  • FORMA, KONSYSTENCJA I DAWKOWANIE
Sproszkowana trawa zamoczona w wodzie, na pewno nie należy do najpiękniejszych widoków. Jednak cel uświęca środki. Na szklankę wody wsypuje jedną małą łyżeczkę zieleniny i drink gotowy. Wy jak chcecie możecie sobie uprzyjemnić ten moment, mieszając proszek z sokiem lub innym napojem. 
  • SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ
Moim skromnym zdaniem to mit, a przynajmniej nie w takiej ilości jakbyście tego oczekiwali. Jęczmień w cudowny sposób nie wytopi wam sadła. Więcej dobrego w tym temacie daje odstawienie słodyczy i gazowanych napojów. 
  •  ŚWIEŻY ODDECH 
Fakt! Działa lepiej niż pasta do zębów, czy może lepszym porównaniem będzie płyn do płukania ust. Pomimo, że sam napój właściwie jest bez smaku, to pozostawia po sobie świeżość, więc nie szczędźcie sobie pocałunków po tym zdrowotnym napitku.
  •  DZIAŁA NA CERĘ
Fakt! Jak już kiedyś wspominałam, mam bardzo problematyczną cerę. Jęczmień pomógł mi z tą nierówną walką i skutecznie zapobiega w powstawaniu nowych problemów na twarzy, o których nikt z nas nie marzy.  
  •  UKŁAD POKARMOWY
 Fakt! Młody jęczmień jest źródłem błonnika nierozpuszczalnego i świetnie wpływa na nasz układ pokarmowy. 
  • UCZUCIE SYTOŚCI
Fakt! Zapomnisz o podjadaniu, a przecież to jeden z największych wrogów, który stanie ci na drodze do utrzymania idealnej sylwetki.
  • CENA 
Za torebkę, którą przedstawiłam na zdjęciu zapłaciłam jakieś 12 zł. Choć wiem, że rynek oferuje produkty dużo droższe. Wybór zostawiam wam.     Jeżeli dodać do tych wszystkich zalet fakt, że młody jęczmień działa przeciw nowotworowo (mam nadzieję). Jest źródłem witaminy B, C i E, beta - karotenu, żelaza, wapnia, cynku i innych składników, które nasz organizm nie produkuje, a potrzebuje. To co mogę wam jeszcze powiedzieć? Chyba tylko pijcie! Na zdrowie. :)

Pozdrawiam          

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do rozmowy ze mną przez komentarze. Będzie mi miło, jak dołączysz do dyskusji.

Obraźliwe teksty, jak i jego właściciela od razu wywalę.

Copyright © 2016 Mam do powiedzenia , Blogger