Najlepszy szablon na blog  Kobieta zmienną jest i basta! Ale żeby aż tak? O tym już musiałam się sama przekonać. Pewnego pięknego dnia wstałam lewą nogą i pomyślałam:          
   - Zmienię szablon na blogu.
   Nie był to jakiś nowatorski pomysł wypływający ze zwojów mojej mózgownicy, bo już nieraz zmieniałam "skórkę" mojej strony. Jednak tym razem było trochę inaczej, najzwyczajniej nie miałam pojęcia jaki ten szablon ma być.
  • Może kolorowy?
  • Może czarno - biały?
  • Może czarno - biały z kapką koloru?
   
   I zaczęłam poszukiwania. Stanęło na tym, że "chyba" chcę szablon responsywny. Oczywiście biorąc pod uwagę aspekty mobilne naszych komórek, nie miałam większego wyboru w tym temacie. Choć głowy nie dam sobie za to uciąć. Wiecie, te wszystkie wyskakujące okienka i przesuwające się zdjęcia, miały cieszyć pańskie oko i oczywiście czytelnika, gdy będzie przebywał na moich włościach 

   Jako domorosły projektant stron internetowych. Dumnie wparowałam na jedyny portal z szablonami, które teoretycznie mogłam zaakceptować. Strona Blogger Templates napełniła moje oczy łzami szczęścia. Tak to to! Takie piękne i wszystkie mogą być moje, jeżeli tylko je wybiorę.
        Jeden, drugi, trzeci i nic. Co ja właściwie chcę? W końcu z otuchą przyjęłam fakt, że chyba jednak lubię styl czarno - biały. Oddzieliłam ziarno od plew i takim sposobem wyłoniłam zwycięzców

1) Minimal

Tutaj możecie go pobrać 


2) Avant Garde 


   To był mój faworyt. Wszystko się ruszało, błyszczało i klikało jak należy,  ideał.  Tu możecie go pobrać.


3) Elegant


Tu możecie go pobrać. 

4)  Glam Up


Podobno prosty i minimalistyczny. Możecie go pobrać TU  


      Ta czwórka, to była kropla w morzu moich potrzeb, ale to w końcu je wybrałam, by zapewniły spokój wieczysty memu sercu i święty spokój rodzinie, którą zamęczałam swoimi pytaniami:
       - A może ten?!  
      Kandydaci czekali na swoją kolej, a ja rozprawiałam się z nimi po kolei. Niestety to co wgrywałam w niczym nie przypominało cudeńka, które pobierałam ze strony. W każdym przypadku coś nie grało, dlatego moi wybrańcy, nie przeszli sita. Jedynie "Avant Garde" prezentował się jako tako, ale pomimo wielu moich usilnych starań, coś było nie tak z pierwszym postem, nie było widać tytułu. Próba ingerencji w kodzie html nie dała zadowalających efektów, te wszystkie problemy zmusiły mnie do odrzucenia tej idealnej kandydatury.

    Zdesperowana wpisałam w wyszukiwarce darmowe szablony na blog, gdzie w czołówce oczywiście wyskoczyły mi moje "ideały", które opisałam powej. Ominęłam je szerokim łukiem i znalazłam prosty szablon, który dobrodziejka "Grafiterka" proponuje takim zbłąkanym duszom jak ja. 
   Wpadł mi w oko szablon "Elegancja" Czarno - biały, minimalistyczny, ale najważniejsze że działa i jest prosty w dostosowaniu i obsłudze. 
    Tutaj znalazłam szablony na blog, które za darmo oferuje inna fajna dziewczyna "Blokotek". Pobierajcie i zmieniajcie do woli:)
      

    Nie wiem, czy szablon, który wybrałam zostanie ze mną na dłużej. Już mi wpadł w oko inny i czekam na pewne informacje:) Może kobieta i zmienną jest, ale bez tego życie by było takie nudne.
1 komentarz:

Zapraszam do rozmowy ze mną przez komentarze. Będzie mi miło, jak dołączysz do dyskusji.

Obraźliwe teksty, jak i jego właściciela od razu wywalę.

Copyright © 2016 Mam do powiedzenia , Blogger